Hakkımızda

Notavet

, hayvan sağlığı ürünlerinin, üretim, tedarik, depolama, satış ve pazarlaması amacıyla 2010 yılında %100 yerli sermaye ile İzmir’ de kurulmuştur. 20 mayıs 2020 tarihi itibarıyle Notavet aşı İlaç yem A.Ş. olarak hizmete devam etmektedir.

Notavet’ in ürün yelpazesinde, kanatlı hayvan, kültür balıkçılığı ve pet hayvan sağlığında kullanılmak üzere; ilaç, aşı, medikal malzemeler, tıbbi cihazlar ile dezenfektanlar, çeşitli yem katkı ürünleri ve hayvan yemleri bulunmaktadır.

Ürün Yelpazemiz
İlaç Aşı Medikal Malzemeler Dezenfektanlar Yem Katkı Ürünleri Hayvan Yemleri

Notavet

, kurulduğu günden beri bilgi, birikim ve tecrübesiyle, kanatlı hayvan, pet, kültür balıkçılığı alanlarında, çeşitli hayvan sağlığı ürünleri ile veteriner hekimlere ve hayvancılık sektörüne hizmet vermekte ve katma değer yaratmaktadır. Kurulduğu günden itibaren ülkemiz hayvancılık sektörüne hizmet eden firmamız; sektörünün önde gelen isimlerinden biri olagelmiştir.

Notavet

’ in temel kalite prensibi; sahibi bulunduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı gereği, distribütörü ve bayisi olarak, portföyünde bulunan ürünleri müşterilerine, ilk çıkış noktasından itibaren yasal izinlerle belirtilmiş son satış noktasına ulaşıncaya kadar güvenli, sağlam, sağlıklı, soğuk zincir saklama koşullarında ulaştırmaktır.

Notavet

, bugün olduğu gibi gelecekte de hayvan sağlığı alanında, oldukça geniş bir yelpazede kaliteli ürünleri, konusunda deneyimli kadrosu ile hayvancılık sektörüne ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya, sürekli büyüyerek ve kendini geliştirerek doğru olanı yapmaya edecektir.